Przerwa wakacyjna SIERPIEŃ 2023

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

SZLACHETNA PACZKA, COROCZNA AKCJA - ZAPRASZAMY

DRODZY RODZICE

Jak co roku, Pani Joanna osoba o wielkim sercu i zaangażowaniu, nieobojętna na ludzki los prosi nas o wsparcie.  Wiem, że Państwo na których zawsze można liczyć nie pozostawią tej akcji bez echa i wspomogą w miarę swoich możliwości.

Jest nas 122, gdy każdy z nas przyniesie chociaż jedną rzecz z listy produktów, darów dla rodziny spełnimy nie tylko ich marzenia ale obdarujemy dobrem  każady kolejny dzień.

PROSZĘ O ZAPOZNANIE Z PONIŻSZYM TEKSTEM ORAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI OPISUJĄCYMI RODZINĘ.

DARY MOŻNA SKŁADAĆ PRZY KANAPIE W HOLU GŁÓWNYM. ZBIÓRKA TRWA DO  08.12.2022

 

 

Kod Rodziny: POM-1231-84695


Kochani! Organizuję pomoc w ramach Szlachetnej Paczki od 6 lat. To dzięki Wam drodzy darczyńcy o wrażliwych sercach  udaje się co roku zapakować po brzegi busa z darami dla potrzebującej rodziny z okolic Trójmiasta. 

W tym roku jak i 2 lata temu wahałam się, czy podejmować się zbiórki i pomocy. Kosmiczne ceny żywności, rat kredytów, paliwa i mediów dotykają każdego z Nas. Jednakże czytając opisy historii ludzkich z bazy Szlachetnej Paczki  nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Zawsze szczerze współczuje tym osobom i przestaje narzekać na cokolwiek w swoim życiu bo daje mi to co roku ogromną lekcję pokory.

W tym roku wybrałam rodzinę z Kościerzyny z 4 dzieci ( 3,5,6 i 13 lat) w której ojciec rodziny zachorował na nowotwór. Spokój rodzinny został zaburzony- zaczęła się walka o życie mężczyzny. Stres i zmęczenie towarzyszą rodzinie na co dzień. Nie poddają się, ponieważ wierzą, że ten koszmar minie. Rodzina zawsze była zaradna. Prowadzili niewielkie gospodarstwo, starczało im na bieżące potrzeby oraz na drobne przyjemności. Pani Krystyna by podreperować budżet rodziny sprzedaje nadmiar jajek i mleka.

Piękno Rodziny

Pani Krystyna jest bardzo pracowita. Czasami ciężko jej pogodzić prace przy zwierzętach, opieką nad mężem oraz czwórką dzieci. Mówi, że wszystko zniesie, byle jej mąż był zdrowy. Pan Jan jak zdrowie mu pozwalało lubił majsterkować. Wszystko w domu i w gospodarstwie naprawiał sam. Anna jest nastolatką, lubi przebywać wśród znajomych. Dziewczynka dużo pomaga rodzicom. Leon i Milan to wulkany energii, wszędzie ich pełno. Rodzina dużo czasu spędza razem. Między nimi jest silna więź emocjonalna. Przed nimi niepewny czas.

Proszą o żywność, środki czystości obuwie i odzież

Data dodania: 2022-11-20 10:17:29
Data edycji: 2022-11-20 10:32:55
Ilość wyświetleń: 219

"Przedszkole jest miejscem dobrej zabawy, mądrością, szczęściem, radiością...”

Cytat

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej