Dołącz do akcji „Ogródki ze smakiem”! - głosuj!!! raz dziennie na nasze P47 - https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/?fbclid=IwAR0zSvfZOOZCVV4oOHV5NPCaNWfclY9Uk5l4izvhBIy5KAsKKM7v6O_WK_4#1520209

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wizja Przedszkola

WIZJA PRZEDSZKOLA NR 47 LEŚNA PĘTELKA

PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM

DOBREJ ZABAWY, MĄDROŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM, RADOŚCIĄ

 

Naszym największym dobrem w "Leśnej Pętelce"  jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości.

 

Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość.

 

Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

 

Dziecko z Leśnej Pętelki  jest ciekawe świata, ufne w stosunku do nauczycieli, radosne, aktywnie uczestniczące w życiu przedszkola, twórcze i samodzielne w działalności zabawowej i edukacyjnej podejmowanej na rzecz własnego rozwoju, uczciwe i prawdomówne, odpowiedzialne i obowiązkowe, kulturalne i tolerancyjne, świadome zagrożeń.

 

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie naszym wychowankom wszechstronnego rozwoju, bezpieczeństwa, akceptacji, i poszanowania ich praw.

 

Poprzez systematyczne rozpoznawanie potrzeb naszego środowiska oraz poszukiwanie nowatorskich metod pracy z dziećmi, doskonalimy jakość pracy naszej Pętelki.

Data dodania: 2021-01-01 13:50:42
Ilość wyświetleń: 1208

"Przedszkole jest miejscem dobrej zabawy, mądrością, szczęściem, radiością...”

Cytat

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej