Przerwa wakacyjna - LIPIEC 2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

SZLACHETNA PACZKA - PODZIĘKOWANIE

Finał Szlachetnej Paczki za nami! ponad 60 paczek z darami trafiło do potrzebującej rodziny z Tczewa! Kartony wypakowane po brzegi ubraniami, art. spożywczymi, chemicznymi, art. szkolnymi, zabawkami oraz przecudownymi upominkami szczególnymi.
Niestety w tym roku ze względu na obostrzenia nie mogłam wejść i osobiście wręczać darów, jednakże podjechaliśmy pod adres i wolontariusze rozładowali nam dzielnie busa wprost do domu tej rodzinki. Jak to ja i tak weszłam z jedną paczką do domu, Pani domu była w zszokowana i wzruszona ilością darów. Dzieci piszczały z radości z klocków, samochodów i lalek Barbie. Były przeszczęśliwe. Warunki życia bardzo ale to bardzo skromne. Kartony zostaną nawet wykorzystane jako rozpałka w piecu kaflowym. Po rozmowie tel. z wolontariuszką , która była u nich dłużej dowiedziałam się , że rodzina nie dowierzała iż tak dużo ludzi zechciało im pomóc za co serdecznie dziękują i są bardzo wzruszeni tym faktem. Za jakiś czas wolontariuszka odwiedzi rodzinę i opisze swoją relację.
 
Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za współtworzenie paczki.
POMOCY WYSTARCZY NA ZDECYDOWANIE DŁUŻSZY CZAS, NIŻ OKRES ŚWIĄTECZNY. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ
JOANNA JAGUŚ
 
P.S bardzo serdecznie dziękuję Pani dyrektor za chęć przyłączenia się do akcji Naszego przedszkola oraz możliwość przynoszenia darów do placówki.
 
Pozdrawiam
Joanna Jaguś
Data dodania: 2021-12-15 14:06:17
Data edycji: 2021-12-15 14:07:06
Ilość wyświetleń: 190

"Przedszkole jest miejscem dobrej zabawy, mądrością, szczęściem, radiością...”

Cytat

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej